Fotokopi Makineleri Servisi;

İzmir, Manisa, Aydın illerini kapsayan bölgemizde fotokopi makineleri servis hizmeti veriyoruz.

Ricoh, Gestetner, Rexrotary,  Epson, Sharp, Kyocera,Konica Minolta ,Develop en etkili olduğumuz markalar bu markalarla ilgili tüm teknik döküman, orjinal yedek parça bol çeşitle stoklarımızda mevcuttur.

Yukarıda belirttiğimiz markalar ile ilgili uzaktan erişimle scanner kurulumu, prınter kurulumu gibi hizmetlerimizden yararlandırarak kısa sürede sorunları çözüp iş akışınıza devam etmenizi sağlıyoruz.

Makineleriniz garantili değilse bu hizmetlerimizden yararlanmak için bakım ve teknik destek sözleşmesi yapmanız sizin için kesintisiz hizmet demektir

Fotokopi Makineleri Kiralama Hizmetleri;

Fotokopi makinesi satın alma maliyeti ve kullanım sırasındaki yedek parça ve sarf malzeme bakım ücretleri gibi ödemeleri yapmıyor sadece çektiğiniz fotokopinin sizin için belirlediğimiz ücretini ödüyorsunuz.

Sözleşme karşılığı sizin ihtiyaçlarınıza uygun makineyi kullanıma sunuyoruz.

Fotokopi Makineleri Satışı;

Pek çok farklı markalarda kalitesi ile ofisinizdeki fotokopi ihtiyacınız için uygun çözümler . İhtiyaca göre printer, scanner, faks seçeneklerini de ekleyebileceğiniz, ya da farklı aksesuarlarla zenginleştirebileceğiniz hesaplı ve teknolojik fotokopi makineler.

Follow by Email
Instagram
Select your currency
EUR Euro